Dejte o sobě vědět propiskou s potiskem


Kdybychom se vás zeptali, jaký předmět berete každý den nejčastěji do rukou, jak byste odpověděli? Zřejmě by tam častokrát padl výraz „mobilní telefon“, ale ne každý je takový nadšenec do digitalizace. Stále jsou mezi námi tací, a doufejme, že převážná většina, kteří dávají přednost papíru a tužce. Je zkrátka mnohem jednodušší a hlavně bezpečnější napsat si do svého poznámkového bloku či diáře nějaký zápis, o kterém víte, že se nemůže dostat nikam na Internet, a že je přístupný pouze vám.

propiska a diář

Papírové bloky také bývají přehlednější a máte je k dispozici stále, aniž byste je museli nechat někde nabíjet, je to zkrátka tradiční a pořád nejlepší řešení pro záznamy jakýchkoli informací včetně těch nejintimnějších.

Chcete-li pak někomu dát na vědomí o vaší firemní aktivitě, o občanském sdružení, anebo partě přátel, která pořádá vodácké zájezdy nebo masérské kurzy, jsou právě poznámkový blok nebo propisky s potiskem naprosto ideální volbou. Propisku bereme do rukou mnohokrát za den, máme je položené volně na stole, mohou být zastrčené v kapse u košile, míváme je vložené do hrnku vedle klávesnice počítače a někteří si je dokonce zastrkávají za ucho.

tužky s potiskem

Potisk na propisce jen tak nepřehlédnete a stále na vás působí, a může se stát, že právě vaše aktivity tímto způsobem osloví veřejnost víc, než nějaký reklamní leták v poštovní schránce. Letáky mnoho lidí ignoruje a znechuceně je vyhazuje do košů, anebo dokonce na schránkách dávají najevo, že si žádnou letákovou reklamu nepřejí.

A jedna rada na závěr: Až budete, tedy pokud budete mít zájem nechat potisknout propisky vaším tématem, vybírejte takové, aby byly krásně barevné, a aby text na nich byl velmi kontrastní, například červenou propisku s bílým nápisem, modrou se žlutým či žlutou s modrým textem, anebo bílou propisku se zeleným nápisem. Vyvarujte se černé, barvy lépe působí na psychiku a černá je spíše depresivní.