Jak si poradit s potížemi s erekcí i bez Viagry


Dostatečně pevná a déle trvající erekce je podmínkou k pohlavnímu styku i k mužskému orgasmu, docílenému masturbací. Nikdo o tom nepochybuje a nikdo také nepochybuje o tom, že ztráta erekce je pro muže obrovskou ranou. Přichází o ty nejkrásnější životní pocity a tato situace také bývá důvodem křečovité snahy za každou cenu co nejrychleji sáhnout po optimálním řešení. Tohoto jevu mistrně využili výrobci Viagry a jejích generik, rychlé a „optimální“ řešení nabídli veřejnosti a prodej těchto preparátů se díky tomu dnes těší obrovskému zájmu mužské části populace. Na první pohled zdánlivá idylka však končí zjištěním, že jde o syntetické přípravky s mnoha vedlejšími účinky, a v některých zemích včetně České republiky se Viagra vydává pouze na lékařský předpis.

milenci na lavičce

Jenže ani to někoho neodradí od hledání cest, jak koupit Viagru na černém trhu a vyhnout se tak návštěvy lékařské ordinace. Tím se však dotyční jedinci přibližují známé Ruské ruletě – vyjde to – nevyjde? Jsou známy případy úmrtí po požití Viagry nejen u nás, ale i v mnoha zemích světa, zpravidla v důsledku prudkého poklesu krevního tlaku a následného kolapsového stavu.

těhotná žena

Existuje však řešení, jak se tomuto riziku vyhnout a na problémy s erekcí se zaměřit pod jiným zorným úhlem. V první řadě je nutné si uvědomit, že za nimi stojí zejména chronická forma stresu a permanentně zvýšené vylučování stresových hormonů na úkor testosteronu. Musíte se začít snažit ze svého života odstraňovat všechny stresové jevy a napomáhat si při tom přírodní bylinnou léčbou s tzv. adaptogeny, kam patří například Ženšen nebo Kotvičník zemní. Adaptogeny nastolují hormonální rovnováhu a posouvají organismus do ideálního stavu, který nastává mimo stresovou situaci. Adaptogeny jsou zároveň přírodní afrodiziakum pro podporu libida a jejich užívání je zcela bezpečné, jestliže dodržujete doporučené dávkování.