Nekonečný život-ano či ne?


Věčný život či dokonce nikdy nekončící mládí je předmětem mnohých příběhů a pohádek. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co přesně nekonečný život bude znamenat? Co Vás napadne jako první? Je možné, že to bude právě to, že se najednou ocitnete v situaci, že kolem Vás už nebudou žádné známe tváře, jelikož všichni Vaši přátelé jsou již dávno mrtvý a o samé se týká i Vaší rodiny. Jaký je to asi pocit, vidět stárnout všechny kolem sebe, jen Vy stále můžete chodit po přehlídkových molech?

masáž obličeje

Možná krásný a možná taky ne. Dalším negativem, které v poslední době všichni pociťujeme je to, že i naše planeta Země má pravděpodobně vymezený určitý čas, který se pomalu krátí. Dochází tak k tomu, že vidíme, co a jak se postupně ničí, jaké jsou kde katastrofy. Když toto slyšíte, asi pocit, že chcete žít neomezeně dlouho, nemáte. Stejně tak, život se zde stává méně příjemným, když v zimě i v létě musíme čelit teplotám a změnám počasí, na které jsme ještě v docela nedávné době vůbec nebyli zvyklí, a tedy ani nejsme na tyto extrémy přizpůsobení. Nekonečný život teda není to, co bychom si asi všichni přáli, al co třeba nekonečné mládí, kdy budete neustále vypadat a cítit se stejně a jen po 80, 90 letech jednoduše poklidně odejdete. To už by asi byla snesitelnější a příjemnější představa. Bohužel i po tolika objevech, které jsme jako lidstvo byli schopni učinit, toto patří stále do oblasti pohádek.

mladá žena

Pomocí různých vychytávek si převážně ženy ale dnes mohou požadované mládí aspoň trochu protáhnout a užívat si některé výhody mládí o něco déle. Jednou z těchto pomůcek může být například kolagen, který se v pleti běžně vyskytuje, ale s přibývajícím věkem se postupně ztrácí. Toto pak právě způsobuje projevy stárnutí jako jsou vrásky a povadlost pleti. Kolagen účinky jsou dnes dokázány, jen je potřeba na trhu hledat a najít kolagen co nejkvalitnější.