DuckDUckGo rozšiřuje jeho UI map o několik známých funkcí

Internetový vyhledávač zaměřený na soukromí, DUckDuckGo, nedávno oznámil, že rozšířil své schopnosti místního vyhledávání s tabulkou dedikovaných map, funkcí map re-querying a místním autocomplete.
 
Poháněno Apple Maps.
 
Dříve tohoto roku internetový vyhledávač adoptoval MapKit JS rámec od společnosti Apple, aby poháněla jeho vlastní vyhledávání, která se vztahují k mapám. V souladu s jeho zaměřením na soukromí, DuckDuckGo stále tvrdí, že neposílá žádné osobní identifikovatelné informace společnosti Apple nebo jiné třetí straně, ani si neuchovává informace poslané internetovými prohlížeči poté, co je vyhledávání ukončeno.
 
Více o těchto nových funkcích.
 
Předtím uživatelům byla ukázána pouze tabulka map pro požadavky, o kterých DuckDUckGo předpokládal, že byly vztažné k mapám. Nyní tabulka map je permanentní součást jeho uživatelského rozhraní a objevuje se spolu s obrázky, videi a novými tabulkami.
 
Funkce map re-querying, což může být velice užitečná funkce při limitování obecných vyhledávání jako „vegan“ na určitou kýženou oblast, dovoluje uživatelům upřesnit místní vyhledávání, zatímco zůstanou u pohledu na mapu. Před tímto bylo třeba u každého nového vyhledávání relevantního k mapám vrátit se na DuckDuckGo domovskou stránku vyhledávání.
 
Zatímco uživatelé sice mají rozšířený pohled na mapu, funkce místního autocomplete bude zobrazovat návrhy na vyhledávání, které jsou specifické pro daný region mapy, která je nyní nahrána.
 
DuckDuckGo také rozšířil podporu pro dark mode pro jeho mapy.
 
Proč by nás to mělo zajímat.
 
DuckDuckGo nedávno překročil čtyřicet tři milionů vyhledávání denně (což je skoro dvojnásobný počet vyhledávání oproti minulému roku). Nejnovější funkce pravděpodobně zlepší jeho uživatelskou zkušenost, což může pomoci udržet jeho nárůst. I když jeho podíl na globálním provozu je velice titěrný, stále se vyplatí podívat se na to, jak moc velký referenční provoz na vaší stránce míří z vyhledávače DuckDuckGo. DuckDuckGo je také partnerem Microsoft ADvertizing.