Pomoc při stěhování

Pokud podnikáte a rozšiřujete, nebo naopak snižujete administrativu, popřípadě měníte prostory k podnikání, dostanete se do situace, kdy je potřeba některé věci přesunout, či přestěhovat. A zde přichází chvíle, kdy můžete potřebovat naše služby a to stěhování firem Praha, prostřednictvím naší firmy Odnesto.cz. Reference a odkazy na naše služby najdete zde v odkazu na naše webové stránky, které naleznete na našem webu. Co vám můžeme zaručit předem, je, že naše ceny za stěhování, budou vytvořeny na míru přímo vám a díky našemu zázemí, můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny. Samozřejmostí je bezplatná prohlídky, ze strany naší společnosti a v případě složitějších záležitostí, například montáží a demontáží převážených věcí, je téměř nezbytností, ke kvalitnímu nacenění a zvolení správné strategie pro převoz.

stěhování

V mnoha případech se stěhují věci charakteru důvěrného, či ceniny. Je samozřejmostí, že pracovníci firmy mají po celou dobu do předání, zajistit nepřetržitou ostrahu vašeho majetku a v případě poškození, či ztráty, toto řešíme ihned z pojištění, pro tyto možnosti uzavřené, ale při našich zkušenostech a odpovědném přístupu, všech členů našeho kolektivu, je tato událost spíše forma hypotézy, ale o našem zodpovědném přístupu k zákazníkovi svědčí, že i tuto možnost bereme v potaz a nepodceňujeme ji.

pomoc

Jen telegraficky chceme připomenout hlavní náplně naší činnosti, ale flexibilita nám dovoluje, provádět zakázky specifické, které nejde začlenit, mezi naše běžné činnosti. Mezi často žádané služby patří dovoz obalového materiálu v rámci firem a kanceláří, stěhování a dovoz a odvoz IT techniky, kompletní stěhování firem a kanceláří, převozy tiskových materiálů, archivů a šanonů. Není pro nás problém, vyhovět vám i o víkendech, či svátcích, kdykoliv jsme ochotni vyslat našeho zástupce ke konzultaci a v případě složitějších demontáží, zajistíme dohled, nad správným provedením demontáže a opětovné montáže.

Budeme se těšit.